top of page
nezny-dotek-esence-s

Na míru

odpočinek        uvolnění        dobití baterek        různorodost         individuálnost         energie       péče

smyslna-masaz-pro-zeny

Na míru představuje masáž, která je poskládaná přesně podle vašich individuálních potřeb. Jsou při ní využívány techniky a metody, které jsem se v průběhu let naučila.  

Naše setkání může vypadat třeba takto: 

 

Bolí vás tělo?

Můžeme  se spolu detailněji zaměřit na místo bolesti, odkud bolest vychází, co je její možnou příčinou. Vaše tělo může být ošetřenou Dornovou metodou, která je jemnou manuální terapií, jejích pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních, správných poloh. Příčinou nesprávné polohy obratlů a kloubů a následné zkrácení nebo přetížení svalů, mohou být kromě nehod, např. při sportu, také nesprávné pohybové návyky a sedavé zaměstnání.

K uvolnění postiženého místa může být také použita olejová masáž, která se zacílí na bolavé místo a jemně ho rozmasíruje spolu s přilehlými svaly, šlachami a fasciemi.

Potřebujete si odpočinout a zrelaxovat?

Při relaxační masáži si můžete odpočinout a uvolnit se. Podle vašich časových možností se můžeme zaměřit na zadní stranu těla nebo i na celé tělo, kdy se budete moci zklidnit a osvěžit se. Tato masáž zlepšuje náladu a přináší celkovou duševní regeneraci. Používají se při ní jemnější a pomalejší hmaty pro navození klidu a pohody, protože poskytují dostatek prostoru pro uvolnění napětí a načerpání energie.  

Chcete rozproudit svoji životní energii?

U této masáže se můžeme zaměřit nejenom na uvolnění, ale také energetizaci těla, kdy lze zkoumat možnosti vědomého doteku, vnímat proudící energii v těle. Díky tomu se dostanete do kontaktu sami se sebou, můžete se propojit s každou částí svého těla a zcitlivět ho.

bottom of page