top of page
nezny-dotek-esence-s

Ka Huna masáž

plynutí          tanec          vlny          uvolnění          lehkost          vyrovnání          energie          hloubka

Ka-Huna-masaz.jpg

Ka Huna masáž je jemnou a plynulou masážní technikou pocházející z havajských ostrovů. Díky havajskému přístupu k životu tato masáž dokáže odstranit blokády uvnitř těla, ať už mají původ ve fyzických bolestech nebo v psychických trápeních. Havajané tvrdí, že myšlenka nebo přesvědčení umí zablokovat proudění energie úplně stejně jako to umí svalové napětí. Tedy co nás trápí psychicky, emočně, tak to se také projeví po fyzické stránce. Ka Huna tedy dokáže vyrovnat tělo a mysl. Léčí v rovině tělesné, emoční i duchovní. Pracuje s dechem, myslí i se záměrem. 

Ka Huna je založená na technikách použití předloktí a dlaní. V tom spočívá její výjimečnost, protože dotyk je velmi intenzivní a příjemný. Důležitá je především rytmičnost a energičnost pohybů, které vypadají jako tanec. Při masáži je věnována pozornost celému tělu, vyjma intimních partií. Relaxačním a terapeutickým účinkům celé techniky pomáhají éterické oleje. Důležitou součástí Ka Huny je také hudba. Hudba, která pomáhá navozovat plynulost a dojem tance.

Mezi přínosy masáže patří velmi hluboká relaxace, energetizace, odstranění napětí ve svalech, zvýšení pohybové schopnosti, stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, pomáhá detoxikovat organismus, odstraňuje fyzické a mentální blokády. Nesmírně blahodárně působí na psychiku.

Je to masáž, která otevírá srdce, léčí duši a propojuje nás se sebou samými. 

Síla Ka Huny spočívá v její jemnosti, jde hlouběji než se na první pohled může zdát a to díky své pečující a láskyplné energii.

Ka Hunu lze naprosto přizpůsobit potřebám vašim potřebám a to především svojí dynamikou a intenzitou doteku. 

Reference

"Kontaktoval jsem Janu s prosbou o masáž, která mě zrelaxuje a povzbudí zároveň. Doporučila mi masáž KaHuna, která přesně splnila moje očekávání. Chvílemi jsem se cítil jako bych byl v exotické krajině a slyšel šumění moře. V místnosti navíc bylo velmi příjemné teplo a horký olej na těle moje vjemy ještě více umocnil. U masáže jsem se zcela uvolnil, od prvních dotyků rukou Jany jsem cítil, že jí mohu důvěřovat. Masáž KaHuna pro mne byla zcela novým a nevšedním zážitkem, který doporučuji v provedení od Jany každému, kdo si chce naplno vychutnat chvíle bezstarostnosti a nechat se unášet na vlnách energizující harmonie."

Jirka

bottom of page