top of page
lecivy-dotek-svetlo

"Na míru" představuje masáž nebo konzultaci, která je poskládaná přesně podle vašich individuálních potřeb. Jsou při ní využívány techniky a metody, které jsem se v průběhu let naučila.  

Naše setkání může vypadat třeba takto: 

 

Bolí vás tělo?

Můžeme se spolu detailněji zaměřit na místo bolesti, odkud bolest vychází a co je její možnou příčinou. Vaše tělo může být ošetřeno Dornovou metodou, která je jemnou manuální terapií. S její pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních, správných poloh. Příčinami nesprávné polohy obratlů a kloubů a následné zkrácení nebo přetížení svalů mohou být kromě nehod, např. při sportu, také nesprávné pohybové návyky a sedavé zaměstnání.

K uvolnění postiženého místa může být také použita olejová masáž, která se zacílí na bolestivé místo a jemně ho rozmasíruje spolu s přilehlými svaly, šlachami a fasciemi.

Potřebujete si odpočinout a zrelaxovat?

Při relaxační masáži si můžete odpočinout a uvolnit se. Podle vašich časových možností se můžeme zaměřit na zadní stranu těla nebo i na celé tělo, kdy se budete moci zklidnit a osvěžit se. Tato masáž zlepšuje náladu a přináší celkovou duševní regeneraci. Používají se při ní jemnější a pomalejší hmaty pro navození klidu a pohody, protože poskytují dostatek prostoru pro uvolnění napětí a načerpání energie.  

Chcete rozproudit svoji životní energii?

U této masáže se můžeme zaměřit nejenom na uvolnění, ale také energetizaci těla, kdy lze zkoumat možnosti vědomého doteku, vnímat proudící energii v těle. Díky tomu se dostanete do kontaktu sami se sebou, můžete se propojit s každou částí svého těla a zcitlivět ho.

Potřebujete probrat téma, ve kterém jste se zasekli?

Na konzultaci se můžeme spolu podívat na jakékoliv životní téma, které vás trápí. Pomocí obdoby kineziologického svalového testu a série otázek se spolu dostaneme k příčině toho, proč vám něco v životě nefunguje tak, jak byste si přáli.  

Reference

"Na Janě velmi oceňuji její empatii a schopnost nacítění se na mou aktuální energii a rozpoložení, přičemž dostávám dostatek prostoru,

jak na možnost sdílení a komunikace, ale i pro variantu tichého pobytí se sebou ve svém nitru, cítím-li tu potřebu. 

Vracím se pravidelně zejména kvůli její schopnosti citlivé, avšak hluboké práce jak s fyzickým tělem, tak s mými emocemi, na které se umí jemně nacítit. Zároveň má pevné pevné nekompromisní vedení v případech, kdy potřebuji sama dojít k nějakému uvědomění.

Na rozdíl od jiných zkušeností se k ní vracím zejména díky tomu, že nepředkládá vlastní řešení k dané situaci, ale citlivými otázkami a empatickým nacítěním je schopná otevřít mé nitro tak, že ke mně pravdivé odpovědi přichází samy a v naprostém souladu s mým vnitřním vedením."

Klára

bottom of page