top of page
pexels-life-of-pix-7700.jpg

Při masáži zad si můžete odpočinout a zrelaxovat se. Uvolňuje ztuhlé a zablokované svaly v oblasti zad a šíje a napětí v nich. Odstraňuje stres, přináší zklidnění a komplexně osvěžuje celé tělo. Povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje výživu buněk a má blahodárný vliv na nervovou soustavu.

Zlepšuje náladu a přináší celkovou duševní regeneraci. Mohou se při ní používat jemnější a pomalejší hmaty, nebo naopak pevnější a rychlejší pro navození klidu a pohody, přesně podle vašich aktuálních potřeb.

Masáž poskytuje dostatek prostoru, jak pro uvolnění fyzické, tak i psychické. Je jedním ze skvělých způsobů pro načerpání energie. Dotek působí velmi pozitivně na emocionální vyrovnanost a celkovou pohodu.

Vaše mysl i tělo jsou harmonizovány spolu s relaxační hudbou díky kvalitním rostlinným a éterickým olejům.

Pokud potřebujete ještě hlubší uvolnění, tak doporučuji dopřát si Breussovu masáž.

Tato jemná masážní technika, která působí na akupresurní body páteře, uvolňuje meziobratlové bloky a také působí na energetické úrovni. Díky speciálním hmatům za použití třezalkového oleje dochází k uvolnění nervů v oblasti páteře a k vyživení meziobratlových plotének. Díky velmi pomalým a plynulým hmatům se dostanete do hlubokého relaxačního stavu v hladině alfa, který umožňuje nejhlubší relaxaci těla i duše a k načerpání velkého množství energie.

Reference

"Skvělá práce, od masáže jsem očekávala uvolnění, relax a příjemně strávený čas. Toto vše mé očekávání naplnilo. Jako bonus mě překvapila masáž nahřátým olejíčkem, což bylo velice příjemné. Super strávený čas, všem doporučuji."

Olga

"Masáž jsem si moc užil, vždy mě krásně uvolní a zrelaxuje."

Tomáš

bottom of page