top of page
nezny-dotek-esence-s

Něžný dotek

péče           pozornost           přijetí           jemnost           hloubka           něha           láska           potěšení

smyslna-masaz-pro-zeny

Něžný dotek představuje celotělovou smyslnou masáž, která je hluboce pečující a uvolňující. Rozmazluje celé Vaše tělo a v tom je její obrovské kouzlo a síla. Dovolte si vnímat proudící energii v těle, přijímat a milovat své tělo a různé odstíny své intimity. Díky této masáži se dostanete do kontaktu sami se sebou, můžete se propojit s každou částí svého těla a zcitlivět ho.

Naše tělo si pamatuje každé zranění a bolest a to ať na fyzické rovině (operace, pád) nebo na emocionální úrovni (rozchod, traumatický porod, neharmonické dětství). Tyto zranění, pokud nejsou doprožity, tak zůstávají v těle a působí na naši každodenní realitu. Prožívání, ale i rozhodování je ovlivněno tím, co jsme zažili a v daný moment jsme nezpracovali, jak bylo potřeba.

Práce s vědomým dotekem, jemností a pozorností má tu velkou moc, že když si dovolíte tyto zranění vynést na světlo, uctít a doprožít, tak mohou z našeho těla odejít. Díky tomu jsme svobodnější, radostnější, živější a můžeme prožívat mnohem více potěšení v těle a v životě.

Něžný dotek je láskyplnou péčí pro ženy bez intimní masáže. Masáž zahrnuje úvodní rituál, masáž hebkými předměty, olejovou masáž. Pocit bezpečí a důvěry je nedílnou součástí setkání. Před každou masáží Vám vysvětlím průběh setkání, projdeme Vaše aktuální potřeby, hranice a záměr se kterým na masáž přicházíte.

Reference

"Jana má nejen zlaté ruce, ale i srdce. Pro mě je čas strávený na masáži inspirativní a regenerační, navíc neskutečně rychle utíká. Moje tělo pod rukama Jany taje, její doteky jsou citlivé a přesně vycítí, co zrovna potřebuji. Odcházím vždy uvolněná a plná nové energie, odpočatá. Můžu jen doporučit."

Lucie

"Masáž byla skvělá. Pokud jsem měla nějaká očekávání, tak masáž je předčila. Byla velice intimní, ale cítila jsem se s Janou naprosto bezpečně a v důvěře. Milovaná a opečovávaná. Bylo cítit, že do toho Jana dává hodně energie. A ten pocit vydržel celé dvě hodiny. Dvě hodiny plné pozornosti jen pro mě a pro to, abych se cítila příjemně - nádhera. Masáž mě krásně celou rozvibrovala a zpřítomnila. Některé tělesné pocity byly přímo nečekané.

Zas a znova jsem si připomněla, jak důležité je se nechat takto opečovávat. A měla jsem myšlenku udělat si podobný každodenní (nebo aspoň každotýdenní) krátký rituál, který by mě držel více v těle.

Zaujala mě masáž mezi prsty, škrabkání a taky to, že jsem si myslela, že se budu mnohem víc stydět. Doporučila bych ji asi komukoliv."

"Už dlouho jsem si přála celotělovou masáž a k tomu něco navíc, nějaký hluboce relaxační rituál, u kterého bych úplně vypnula vnější svět a užila si čas pro sebe.

Janina masáž mi splnila přesně to, co jsem si přála. Jana mi nejdříve popsala, jak masáž probíhá, co mi přinese, a jak si ji mohu přizpůsobit - co všechno mohu využít a co mi třeba vadí, čeho se má vyvarovat. To se mi hodně líbilo, nebyla to klasická masáž, ale spíše individuální dotykový rituál - Jana používá nejen své ruce, ale i různé druhy materiálů, které přináší rozdílné zážitky. Já jsem byla nejvíc překvapená z pírek a také jemných látek a toho, jak úžasné je cítit je na kůži. Byly to úplně nové vjemy.

Rozhodně takový zážitek doporučuji všem ženám, které cítí, že v péči o sebe mají nějaké mezery (můj případ ). Po skončení jsem se cítila naprosto odpočatá, opečovaná, jako po nějakém wellness pobytu.
A krásně jsem voněla!

A co se mi dělo? Vlastně nic - a to je na tom to nejlepší! Jsem úplně v klidu, jako kdybych plavala v moři..."

Julie

Marta

"Na masáž jsem šla zcela bez jakýchkoliv očekávání a vyplatilo se. Vnímala jsem ji jako velmi relaxační a odpočinkovou záležitost, věděla jsem, že jsem v bezpečí. Nic mě nerušilo(telefon, šaliny...) Byl to čas jen a jen pro mě. Zažila jsem masáž, o které jsem ani nevěděla, že existuje - vypla jsem a nechala jsem vše plynout. Zaujalo mě hlazení na zádech ostřejším předmětem - pořád jsem přemýšlela co to asi bude. Tuhle skvělou masáž bych doporučila každé, doopravdy každé ženě na světě. Byla příjemná, v místnosti to krásně vonělo a já se domů vracela s lehkostí a úsměvem na tváři."

Maruška

bottom of page