top of page
nezny-dotek-esence-s

Relaxační masáž zad

uvolnění          relaxace          odpočinek          pohoda          klid          péče          osvěžení          energie

relaxacni-masaz-zad

Při relaxační masáži zad si můžete odpočinout a uvolnit se. Jemně uvolňuje svaly, napětí v nich v oblasti zad a šíje, odstraňuje stres, přináší zklidnění a komplexně osvěžuje celé tělo. Povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje výživu buněk a má blahodárný vliv na nervovou soustavu.

Zlepšuje náladu a přináší celkovou duševní regeneraci. Používají se při ní jemnější a pomalejší hmaty pro navození klidu a pohody, protože poskytují dostatek prostoru pro uvolnění napětí a načerpání energie.
 

Vaše mysl i tělo jsou harmonizovány díky kvalitním rostlinným a éterickým olejům spolu s relaxační hudbou. Dotek působí velmi pozitivně na emocionální vyrovnanost a fyzickou pohodu. Tato masáž Vás uvolní a připraví na Breussovu masáž.

 

Breussova masáž je jemná masážní technika, která působí na akupresurní body páteře, uvolňuje meziobratlové bloky a také působí na energetické úrovni. Díky speciálním hmatům za použití třezalkového oleje dochází k uvolnění nervů v oblasti páteře a k vyživení meziobratlových plotének. Díky velmi pomalým a plynulým hmatům se dostanete do hlubokého relaxačního stavu v hladině alfa, který umožňuje nejhlubší relaxaci těla i duše a k načerpání velkého množství energie.

Reference

"Skvělá práce, od masáže jsem očekávala uvolnění, relax a příjemně strávený čas. Toto vše mé očekávání naplnilo. Jako bonus mě překvapila masáž nahřátým olejíčkem, což bylo velice příjemné. Super strávený čas, všem doporučuji."

"Masáž jsem si moc užil, vždy mě krásně uvolní a zrelaxuje."

Tomáš

Olga

bottom of page