top of page

Léčení energie dělohy a rodů v nás

Nedávno jsem byla, po delší době, na ženském kurzu. Bylo to jiné, než jsem si myslela, že by mohlo být. Byla jsem překvapená ve více ohledech.


Nějaké zkušenosti týkající se léčení tohoto tématu za sebou mám. Jednalo se především o léčení necitlivosti skrze vaginální mapování, různé meditace, čištění energií po minulých partnerech, apod. Takže veškeré léčení lůna ženy, pro mě ve zkratce předtím znamenalo léčení sexuality.


Nicméně tentokrát to pro mě bylo jiné. Sexualita šla úplně stranou. I když jsem věděla, že pro nás ženy je lůno středem a středobodem našeho těla, tak mě velmi překvapilo, co všechno tam může být uložené. Objevily se mi tam témata, o kterých bych si nemyslela, že souvisí s mým lůnem. Tyto témata nesouvisely jenom s mým ženstvím, sexualitou, ale především se mnou, jako s bytostí. Prostupovaly mě úplně celou.Nosným tématem byla sebehodnota a s ní související otázky:

  • Proč se chci zavděčit ostatním?

  • Proč chci, aby mě ostatní chválili?

  • Proč chci, aby mě měli rádi a přijímali?

  • Proč mám pocit, že to dobré si musím zasloužit?

  • Proč se bojím své vlastní SÍLY?

Poslední dvě otázky jsou pro mě velmi důležité. A tuším, vím, že zpracování těchto témat je zřejmě na delší dobu. Možná dokonce na celý život.

Mě moje pátrání a hrabání se v sobě samé přineslo informaci, že má nízká sebehodnota má souvislost s vinou. Že se viním za věci, které jsem udělala.


Ano a stejně jako mnoha lidí, i mě se týká syndrom hodné holky.

Co s tím hodlám udělat?

Z mé zkušenosti všechny funkční techniky práce se sebou jsou založeny na odpuštění a přijímání. Takže si odpustím a přijmu svoji sílu zpět. Zní to tak, jednoduše, že :D. Tak jednoduché to opravdu je, i když ta cesta k tomu úplně ne. Možná pro někoho ano, ale pro mě ne.


Jak by to pak mohlo vypadat?

Poté bych neměla mít pocit, že dobré věci si musím zasloužit, protože už přece nejsem ta špatná. Zřejmě se ani nebudu chtít zavděčit ostatním. Sama budu nejlépe vědět, že jsem "dost" a nebudu mít potřebu to dokazovat sobě a ani ostatním.


Zvýšení sebehodnoty a sebevědomí jsou pro mě dvě velmi podobné věci, které spolu jdou ruku v ruce. Osobně si nemyslím, že by na nízké sebevědomí existovala rychlá léčba nebo jakákoliv zkratka.


Nebo o nějaké víte? Pokud ano, tak sem s ní ;).Commentaires


bottom of page